Hizmetlerimiz

Erbay Organizasyon aşağıda yer alan tüm organizasyon ve çalışmalara, kısa süreli ve proje bazlı insan kaynağı hizmeti sunmaktadır.


Hizmetlerimiz

havuz-renk1

İNSAN KAYNAĞI HAVUZUNU OLUŞTURAN TÜM ÇALIŞANLARIMIZ ÜYELİK, MÜLAKAT, SÖZLEŞME VE EĞİTİM SÜREÇLERİNİ TAMAMLAYAN KISA SÜRELİ VE PROJE BAZLI ÇALIŞMALARINDA ENGEL OLMAYAN YETKİN KİŞİLERDİR.

Erbay Organizasyon | İnsan Kaynağı Havuzunun Özellikleri

Ekibimiz, %90’ı üniversite öğrencisi ve en az bir yabancı dile hakim kişilerden oluşmaktadır.
Özellikle İngilizce, Almanca, Fransızca başta olmak üzere İspanyolca, Çince, Arapça ve Rusça bilen, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede ekip arkadaşlarımız mevcuttur.
Ekip arkadaşlarımızın tamamı iyi eğitim almış, dış görünüşüne önem veren, güler yüzlü, disiplinli, aldığı görevleri eksiksiz ve kusursuz yerine getirerek katma değer yaratma yetisine sahiptirler.
Antalya-İzmir-Ankara-Bursa-Kocaeli şehirlerimizde yerel kadrolarımız hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra İstanbul’dan her ile istenilen sayıda ve nitelikte eleman tedarik edilebilmektedir.

TOPLANTI VE ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN KISA SÜRELİ YA DA PROJE BAZLI UZMAN PERSONEL TEMİNİ

Host-Hostes, Eleman Destek

En az bir yabancı dile hakim, büyük çoğunluğu yetkilerimizce karakteristik ve yetkinlik bazında birebir tanınan profesyonel, tecrübeli, dış görünüşe önem veren, sorumluluk sahibi ekibimiz hizmet sektörünün gereklerine tamamen uymaktadır.


Saha Aktiviteleri ve Tanıtım Elemanı

Promosyon ürün dağıtımları, market tanıtımları ve ürün testlerinde görev yapan tanıtım elemanlarımız, ürün ile hedef kitle arasında köprü vazifesi görmektedir.


Pazar Araştırma Görevlisi, Anketör

Belirlenen hedef kitleye yönelik, yüz yüze veya telefonla anket formu doldurtan ve istenilen verileri toplayıp geri bildirim raporlaması yapan görevlilerimizdir.


Sekreter, Ön Büro Elemanı, Stajyer

Yarı zamanlı, tam zamanlı veya dönemsel çalışan elemanlarımız, şirketlere istenilen görevlerde destek vermekte ve şirket yükünü hafifletmektedir.


Bilgisayar Veri Girişi, Call Center ve LCV Hizmetleri

Yüksek miktarda veri girişinin sağlıklı olarak yapılması, organizasyonlarınızdaki tüm davet ve toplantı katılımlarının (LCV) kontrolü ve raporlandırılması için görevlendirilen elemanlarımız, iş yükünü şirket çalışanlarının üzerinden almaktadır.


Rezervasyon-Kayıt, Vale Parking, Vestiyer, Masa Yerleştirme Görevlisi

Katılımcıların konaklama ve toplantı kayıtlarının sizin adınıza alınarak, raporlanması ve tüm yemek,açılış kokteylleri, galalar öncesi vale parking ve vestiyer kadrolarımıza ek olarak masa rezervasyonları ile ilgilenen, konukları kapıda karşılayarak masalarına yerleştirilen profesyonel elemanlarımız konuklara verilen önemin göstergesidir.

ik-renk2
teknik-renk3

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

Teknik Ekipman

Simültane sistem, alıcı-kulaklık, tercüman kabini, ses sistemi, delege mikrofonu, ses kayıt (dijital), CD player, sinevizyon, perde, plazma ekran, kamera çekimi ve görüntü aktarımı, masaüstü bilgisayar, laptop, teknik personel temini.


Salon Düzeni ve Stand Kurulum

Toplantı düzeni kurulumlarında tüm masa-sandalye planlama ve temini, toplantı kahve molaları, gala, öğle yemekleri için catering alt yapısı ve hizmetlerinin sağlanması.

ORGANİZASYON GENELİNDE DOĞACAK TÜM ULAŞIM GEREKSİNİMLERİ İÇİN BİZE BAŞVURABİLİRSİNİZ.

Organizasyonların yurt dışı – şehir dışı katılımcılarının hava alanında yabancı dil bilen, hava alanlarının işleyişine hakim, güler yüzlü elemanlarımızca karşılanıp, otellerine transferlerinin keyifli şekilde gerçekleştirilmesi, yine aynı şekilde otellerinden hava alanına ulaşımlarının gerçekleştirilerek üst düzey memnuniyetle uğurlanmaları için hizmet veren profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.


Organizasyon boyunca sürecek grup akşam yemekleri transferleri ve otel-kongre merkezi, kongre merkezi-otel arası ring servis hizmetlerinden sorumlu ulaşım personelimiz ile hizmet vermekteyiz.

transfer-renk4

Bize Ulaşmak İster Misiniz?